<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-TJRNCQ" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"></iframe>

Rychlá půjčka z pohodlí vašeho domova

ŽÁDOST O PŮJČKU PROSTŘEDNICTVÍM SMS PŮJČKA

Pokud chcete žádat o půjčku prostřednictvím SMS půjčka, musíte se nejdříve zaregistrovat. Pokud již registraci máte, postupujete podle návodu na této stránce. SMS půjčka je přístupná pouze pro klienty, kteří dosáhli stanoveného ratingu.

1. krok ZAŠLETE SMS NA TEL. 721 775 775

2. krok

POTVRZENÍ

3. krok

PENÍZE

Žádost o půjčku prostřednictvím SMS půjčka

 

 

SMS půjčka je určena pouze registrovaným uživatelům. Pokud již registraci máte, postupujte podle následujícího návodu:

 

1. Odešlete žádost o půjčku pomocí SMS zprávy

 

Žádost odešlete na číslo mobilního telefonu +420 721 775 775

Ve zprávě SMS uveďte: PUJCKATV(mezera)uživatelské ID(mezera)částka(mezera)trvání

 

Příklad SMS žádosti: PUJCKATV 123456789 1000 14

 

V případě schválení půjčky obdržíte SMS zprávu s ověřovacím kódem, kterým svou žádost musíte potvrdit.

 

2. Potvrďte žádost o půjčku pomocí SMS zprávy

 

Do 1 hodiny od obdržení ověřovacího kódu je nutné žádost a smluvní podmínky o půjčku potvrdit odesláním kódu na číslo mobilního telefonu +420 721 775 775. SMS zpráva bude ve tvaru: POTVRZUJI(mezera)zaslaný ověřovací kód.

 

Rozhodnutí o poskytnutí půjčky obdržíte SMS zprávou. Po obdržení vašeho potvrzení a schválení půjčky vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. SMS zpráva je zpoplatněna podle vašeho tarifu u poskytovatele GSM služby.

 

Žádost o SMS půjčku je nutné podat pouze z mobilního telefonu, který máte uvedený v systému www.pujcka.tv. Na žádosti zaslané z jiných mobilních telefonů nebude brán zřetel.

 

 

Co se stane po odeslání

SMS žádosti o půjčku?

 

Po odeslání SMS žádosti vám bude doručen ověřovací kód, kterým je nutné potvrdit žádost o půjčku. Po přijetí potvrzení vám peníze odešleme na bankovní účet, který jste uvedli při registraci. Žádost o půjčku je nutné podat pouze z mobilního telefonu, který byl uveden při registraci. Vyřízení SMS půjčky je snadné a rychlé.

 

 

Callcentrum

+420 721 775 775

 

Email