<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-TJRNCQ" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"></iframe>

PRO ZÍSKÁNÍ PŮJČKY SE MUSÍTE ZAREGISTROVAT

Registrace je nutná pouze pokud žádáte o první půjčku. Pakliže již máte registraci, přihlaste se prosím jako registrovaný žadatel.

1. krok VYPLŇTE REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

2. krok

SCHVÁLENÍ

3. krok

PENÍZE

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ půjčka.tv

Vyplňte prosím všechny povinné údaje. Údaje zadejte s diakritikou*

 

Co se stane po odeslání

žádosti o registraci?

 

Na váš email odešleme potvrzení o odeslání žádosti. V zaslaném emailu naleznete také odkaz, na kterém si vytvoříte heslo pro přihlášení do vašeho klientského účtu. Pro dokončení registrace je nutné zadat vaše kontaktní údaje a ověřit bankovní účet zasláním 1 Kč. Po dokončení autorizace si můžete vybrat výši půjčky a dobu splatnosti. Potom již stačí objednávku potvrdit a peníze vám budou ihned odeslány. V případě další žádosti o půjčku již můžete využít naší SMS půjčky a ONLINE půjčky bez registrace.

 

Upozornění pro klienty, kteří mají v úmyslu vyhlásit osobní bakrot - insolvecni bezprostředně po poskytnutí půjčky

 

Dle obchodních podmínek klient prohlašuje, že bude v jeho možnostech poskytnutou půjčku vrátit ve stanoveném termínu, popřípadě je možnost prodloužení splatnosti půjčky. V případě, že klient vyhlásí osobní bankrot-insolvenci do 6 měsíců od podepsání smlouvy bude na to nahlíženo jako na podvodné jednání. V případě uvedení úmyslně chybných údajů či jinak zavádějících informací může být toto jednání klasifikováno jako pokus o spáchání trestného činu úvěrového podvodu a vše bude předáno společností příslušným orgánům ČR.