<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-TJRNCQ" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"></iframe>

Rychlá půjčka z pohodlí vašeho domova

ONLINE PŮJČKA - PRO REGISTROVANÉ ŽADATELE

Pokud chcete žádat o půjčku prostřednictvím ONLINE půjčka, musíte se nejdříve zaregistrovat. Pakliže již registraci máte, postupujte podle návodu na této stránce.

1. krok Přihlaste se do našeho systému

2. krok

POTVRZENÍ

3. krok

PENÍZE

Žádost o půjčku prostřednictvím ONLINE půjčky

 

 

ONLINE půjčka je určena pouze registrovaným uživatelům. Pakliže již registraci máte, postupujte podle následujícího návodu:

 

1. Přihlaste se

 

Přihlaste se přihlašovacími údaji, které jste obdrželi na základě registrace.

 

 

2. Vyberte si čásku, kterou si chcete vypůjčit

 

Po přihlášení budete moci odeslat žádost o půjčku. Vyberte si částku a období, na jak dlouho si přejete peníze půjčit. Cena poplatku za poskytnutí půjčky je pevně stanovená, ceník naleznete na stránce poplatky za poskytnutí půjčky.

 

Na registrovaný mobilní telefon vám zašleme autorizační PIN kód, který je potřebný k potvrzení žádosti o půjčku. Tento kód zadejte po přihlášení prostřednictvím tlačítka "Souhlas se smlouvou - zadání podpisového SMS kódu".

 

 

3. Peníze vám odešleme do 60 minut

 

Po potvrzení půjčky SMS kódem vám ihned odešleme peníze na účet. Peníze budou připsány v závislosti na tom, jakou používáte banku.

 

 

Co se stane po přihlášení do našeho systému?

 

Po přihlášení si můžete vybrat částku a dobu, na kterou si chcete peníze vypůjčit. Po odsouhlasní podmínek půjčky a odeslání žádosti vám zašleme podpisový SMS kód, který použijete pro odsouhlasení smlouvy. Po přijetí souhlasu vám budou ihned odeslány peníze na autorizovaný bankovní účet. Vyřízení půjčky online je snadné a rychlé.

 

 

 

Callcentrum

+420 721 775 775

 

Email